O nas

Punkt Przedszkolny "Bajkowy Świat" jest placówką stworzoną z myślą o Dzieciach oraz ich edukacji od najmłodszych lat. Otwierając tę placówkę chcemy, aby Dzieci czuły się u nas bezpiecznie i mogły rozwijać swoje umiejętności w sferze intelektualnej, emocjonalnej, społecznej i fizycznej. Pragniemy stworzyć warunki, w których każde Dziecko będzie się czuło jak w rodzinnym domu.

Kierując się zasadą "Nauka przez Zabawę" chcemy zachęcić Państwa do skorzystania z oferty naszego Punktu Przedszkolnego.

Wierzymy, że każde Dziecko jest inne, a wspierając indywidualne cechy jego osobowości dajemy mu szansę wszechstronnego rozwoju i lepszego startu w dorosłe życie

W naszym Punkcie funkcjonuje jedna grupa licząca maksymalnie 22 Dzieci, w wieku od 3 do 5 lat. Nad pracą grupy czuwa wykwalifikowana kadra 3 nauczycieli.

Nasza Placówka realizuje program zgodny z podstawą programową MEN. Pracujemy w oparciu o program wychowania przedszkolnego "Razem w przedszkolu", który wspomagany jest cyklem książek.

Punkt Przedszkolny jest czynny od poniedziałku do piątku od godziny 7 do 19. W soboty otwieramy Przedszkole na życzenie Rodziców. Godziny pracy dostosowane są do indywidualnych potrzeb Rodziców.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!